| Colour | Black |
|---|---|
| Certificate | CE, ROHs, Reach |
| Current Voltage | 250V |
| Current Rating | 4A |
| Material | PVC |
| Certificate | CE, ROHs, Reach |
|---|---|
| Current Voltage | 250V |
| Current Rating | 4A |
| Material | PVC |
| Pins | 4p |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Insert Material | TPU+GF |
| Overmold Material | Transparent TPU |
| Number Of Pole | 3/4/5/8/12/17pins |
| Degree Of Protect | IP67/IP68 |