| Rated Current | 1A For 12 Pin/2A For 8 Pin/4A For 3 4 5 17 Pin |
|---|---|
| Rated Voltage | 30V For 8 12 Pin/60V For 5 Pin/250V For 3 4 17 Pin |
| Gender | Male Or Female |
| Core | 3 4 5 8 12 17 Core |
| Degree Of Protection | IP68 Or IP67 |
| Gender | Male & Female |
|---|---|
| Connector Type | Soldering |
| Rated Current | 1.5A-4A |
| Rated Voltage | 30-60V |
| Number Of Cores | 3/4/5/6/8 Pin |
| Current | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pins |
| Coded | A B D Coded |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |