| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Type | DIN, M Series |
| Coupling Nut | Brass With Nickel Plated |
| Contacts | M8 3 4 5 6 8 Pin Connector |
| Contact Way | Screw |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pins | 3 4 5 6 8 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Coupling | Threaded Coupling |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Shell Material | Zinc Alloy With Nikelplate |
| Mating Cycle | 500times |
| Insert Material | PA66+%30GF |
| Connector Design | M8 Connector |
|---|---|
| Termination | Welding |
| Wire Gauge | 24 |
| Cable Outlet | 3,5 - 5,0 Mm |
| Upper Limit Temperature | 85 °C |
| Type | L20 Waterproof Connector |
|---|---|
| Connector Gender | Female |
| Contacts | 2pins |
| Material | Eco-friendly NYLON |
| Waterproof Level | IP67 |
| Type | L20 Waterproof Connector |
|---|---|
| Gender | Female |
| Contacts | 2pins |
| Max Cable OD | 7.5mm |
| IP Rating | IP68 |
| Connector Name | RJ45 Connector |
|---|---|
| Application | Ethernet |
| Contact Plating | 50 Micron Gold |
| Operating Temperature | –40°C To +70°C |
| Mating Cycles | 1,000 Cycles Compliant |
| Pins | 4p, 5P, 3P, 2P, 6P |
|---|---|
| Material | PVC Rubber |
| Usage | LED Concentrated Lighting, LED Wall Lighting, Outdoor Lights |
| Current | 2A-5A |
| Wire Size | 18awg/20awg/22awg/24awg |