| Customization | Yes |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Pin | 4 Pin |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Connector Size | D-SUB |
|---|---|
| Number Of Contacts | 15pins |
| Contact Gender | Female |
| Assembly Style | Field Installation |
| Mating Style | Screw |
| Application | Factory Automation And Process Control |
|---|---|
| Product Name | M8 Panel Mount Connector Male 4pin A-Conding PCB Mount Rear M |
| Termination | Soldering |
| Rated Voltage | 60V |
| Coupling Nut/screw | Brass,nickel-plated,CNC |
| Connector Insert | TPU |
|---|---|
| Contacts | 9pins |
| Mating Cycles | >500 Times |
| IP Rating | IP67 |
| Product Voltage Rating | Up To 600V |
| Contacts | 2pins |
|---|---|
| Connector Gender | Male |
| Termination | Screw |
| Connector Type | Sp21 Assembly Connector |
| Contact Material | Brass With Gold Plating |
| Product Name | Assembly Solenoid Value Connector C Type |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Form | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Rated Current | 5A |
| Standard | DIN EN175301-830-A |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Description | M12 To Rj45 Patch Cable, M12 Male To Rj45 Cable, M12 Female To Rj45 Cable, 10Gbps Gigabit X-coded M12 To Rj45 Ethernet Cable, IP67 Waterproof Male Rj45 To M12 Cable For Industry Ethernet Systems. |
| Application | Audio & Video |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Application | Factory Automation And Process Control |
|---|---|
| Product Name | M8 Panel Mount Connector |
| Termination | Soldering |
| Rated Voltage | 60V |
| Coupling Nut/screw | Brass,nickel-plated,CNC |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Rigoal Connector(RG) |
| Color | Black |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Type | Adapter,DIN |
| Material | PA66 |
| Product Name | Male Female Waterproof Bike Connector |