| Degree Of Protection | IP67;IP68 |
|---|---|
| Shielded | Yes |
| Core | 4P4C;8P8C |
| Standard | Cat6a;Cat5e |
| Type | Elbow;Straight |
| Standard | Cat6a;Cat5e |
|---|---|
| Core | 4pin;8pin |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Degree Of Protection | IP67;IP68 |
| Shielded | Yes |
| Model Type | M5 Molding Connector |
|---|---|
| Poles | 4P |
| Connector Gender | Female To Female |
| Rated Current | 1A |
| Rated Voltage | 60V |
| Gender | Male-Female |
|---|---|
| Shielding | Non-Shielded |
| Type | Medium Voltage, DIN |
| Shielded | Available |
| Certificate | IP67 |
| Degree Of Protection | IP65 |
|---|---|
| Pin | 2pin;3pin |
| Code | A B C Code |
| Type | Base;plug;molded Cable |
| Rated Current | 10A |
| Contacts | 2 Pins |
|---|---|
| Connector Gender | Male |
| Termination | Screw |
| Connector Type | Panel Mount |
| Contact Material | Brass With Gold Plating |
| Pins | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Model Number | M5 Cable Assemblies |
| IP Degree | IP67 / IP68 |
| Contact Way | Screw |
| Product Name | Solenoid Value Circular Base A Type |
|---|---|
| Termination | Screw/soleder/crimp |
| Insert Material | TPU+GF |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Overmold Material | Transparent TPU |
| Connector Design | Male Connector |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Contact Material | CuSn (bronze) |
| Contact Plating | Sn(tin) |
| Pin | 2 + PE;3 + PE |
|---|---|
| Size | SizeA,SizeB,SizeC |
| Type | Plug,Base;Molded Cable |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Rated Current | 10A |