| Outlet | Suitable OD 4-8mm Cable |
|---|---|
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Contacts | 8Pins |
|---|---|
| Gender | Male |
| Wire Gauge(mm) | Max. 0,75 Mm2 (max. AWG 20) |
| Rated Voltage | 60 V (32 V) |
| Rated Impulse Voltage | 500V |
| Contacts | 8Pins |
|---|---|
| Type | Square Panel Mount Connector |
| Gender | Female |
| Rated Voltage | 60 V |
| Rated Impulse Voltage | 500V |
| Connector Type | RJ45 To M12 |
|---|---|
| Connector Gender | Female To Female |
| Current Rating(A) | 1.5A |
| Voltage Rating | 30V Ac, 42V Dc |
| Performance | Cat 5e |
| Contacts | 3+PE |
|---|---|
| Connector Design | Male Connector |
| Termination | Screw Clamp |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Contact Material | CuSn (bronze) |
| Contacts | 3+PE |
|---|---|
| Connector Design | M12 To Valve Connector |
| Termination | Threaded |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Contact Material | CuSn |
| Number Of Pins | 8Pins |
|---|---|
| Gender | Female |
| Rated Voltage(V) | 60V |
| Rated Impulse Voltage | 500V |
| Rated Current | 5A |
| Model Number | M5 Molded Connector |
|---|---|
| Poles | 3P 4P |
| Connector Gender | Female |
| Type | Molding Connector Cable |
| Rated Current | 1A |
| Model Number | M23 Connector |
|---|---|
| Application | Power ,sensor,automotive,ethernet,car Etc. |
| Gender | Male And Female |
| Connector Locking System | Screw |
| Cable Outlet | 6-10 Mm |
| Contacts | 12pins |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Type | Flange Panel Mount |
| Insert Material | PA66 |
| Cable Temperature | -40℃~+125℃ |