| Coupling | Threaded Coupling |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Shell Material | Zinc Alloy With Nikelplate |
| Mating Cycle | 500times |
| Insert Material | PA66+%30GF |
| Coupling | Threaded Coupling |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Shell Material | Zinc Alloy With Nikelplate |
| Mating Cycle | 500times |
| Insert Material | PA66+%30GF |
| Connector Design | PCB Connector |
|---|---|
| Termination | Solder |
| OD Cable | 0,25 Mm² |
| Wire Gauge | 24 Or 26 AWG |
| Cable Jacket | PVC Or PUR |
| Pin | 3 4 5 6 8 Pin |
|---|---|
| Coding | A B D Coding |
| Type | Molded |
| Rated Current | 1.5A;2A;3A;4A |
| Rated Voltage | 30V 60V |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pins |
| Shape | 90 Degrees / Straight |
| Gender | Female / Male |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pins |
| Rated Current | 4A |
| Rated Voltage | 250V |
| Shape | 90 Degrees / Straight |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| Connector Design | Male Connector |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Wire Gauge (mm) | 0,25 Mm² |
| Contacts | 8poles |
| Cable Outlet | 3,5 - 5,0 Mm |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pins |
|---|---|
| Coded | A B D X Coded |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Shape | 90 Degrees / Straight |
| Gender | Female / Male |
| Type | Circular Connector |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Gender | Male |
| Pins | 3 4 5 6 8pin |
| Coding | A/B/DCode |