| Product Name | M12 T Type |
|---|---|
| Core Material | PA |
| Overmold Material | PVC/TPU |
| Terminal Material | Phosphor Copper |
| Mating Cycle | >500times |
| Product Name | FUS-1 |
|---|---|
| Connector Gender | Male To Male |
| Current Rating | 10A |
| Poles | 4pins |
| Type | FUS Connector |
| Serie | M8 Connector |
|---|---|
| Connection Type | Y Adapter |
| Gender | Male |
| Orientation | Straight |
| Rated Current At 40°C | 4A |
| Model Number | M5 Molded Connector |
|---|---|
| Poles | 3P 4P |
| Connector Gender | Female |
| Type | Molding Connector Cable |
| Rated Current | 1A |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pins |
| Shape | 90 Degrees / Straight |
| Gender | Female / Male |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Product Name | UCU Waterproof Connector |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Number Of Contacts | 2poles |
| Connector Type | Without SR |
| Type | Molding Connector |
|---|---|
| Gender | D-sub Male To M12 Female |
| Cable Jacket | PUR Or PVC |
| Contacts | 9pins And 4pins |
| Conductor Structure | 32x0.1 Mm |
| Product Name | M12 T Type |
|---|---|
| Gender | Female To Male |
| Overmold Material | PVC / TPU |
| Terminal Material | Phosphor Copper |
| Mating Cycle | >500times |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Type | Waterproof Connector, Waterproof Connector |
| Application | Automation |
| Series | M12 |
| Material Of Contact | CuZn(Brass) |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Application | Industrial Camera, Ethernet Work |
| Gender | Male&Female |
| Color | Black, Green |
| Product Name | M12 To RJ45 Connector Cable |