| Model Number | M23 Connector |
|---|---|
| Application | Power ,sensor,automotive,ethernet,car Etc. |
| Gender | Male And Female |
| Connector Locking System | Screw |
| Cable Outlet | 6-10mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number | M12X-8P |
| Application | Power |
| Pins | 8P |
| Waterproof Rate | IP67 |
| Model Number | M23 Connector |
|---|---|
| Application | Power ,sensor,automotive,ethernet,car Etc. |
| Gender | Male And Female |
| Connector Locking System | Screw |
| Cable Outlet | 6-10mm |
| Model Number | 923 |
|---|---|
| Application | Automotive, Power |
| Pins | 6P |
| Termination | Solder |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly/ Molded Cable |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | M12 To Rj45 Waterproof Connector |
| Operating Temperature | -30°C~105°C |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly/ Molded Cable |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | M12 To Rj45 Waterproof Connector |
| Operating Temperature | -30°C~105°C |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | Rj45 Waterproof Connector |
| Cat | Cat5e/cat6a |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | Rj45 Waterproof Connector |
| Cat | Cat5e/cat6a |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Type | Waterproof Connector, Waterproof Connector |
| Application | Automation |
| Series | M12 |
| Coding | A,B,C,D,X |
| Product Name | M12 T Type Adapter |
|---|---|
| Termination | Screw |
| Insert Material | TPU+GF |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Overmold Material | Transparent TPU |