| Contacts | 9pins |
|---|---|
| Termination | Welding |
| Mating Cycle | >500times |
| Insert Material | PA66 |
| Cable Temperature | -40℃~+125℃ |
| Poles | 6P |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Type | Automation, Sensor Connector |
| Insert Material | PA66 |
| Cable Temperature | -40℃~+125℃ |
| Contacts | 12pins |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Type | Flange Panel Mount |
| Insert Material | PA66 |
| Cable Temperature | -40℃~+125℃ |
| Model Number | M5 Molded Connector |
|---|---|
| Poles | 3P 4P |
| Connector Gender | Female |
| Type | Molding Connector Cable |
| Rated Current | 1A |
| Model Number | M23 Connector |
|---|---|
| Application | Power ,sensor,automotive,ethernet,car Etc. |
| Gender | Male And Female |
| Connector Locking System | Screw |
| Cable Outlet | 6-10 Mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Rigoal |
| Model Number | USB3.0 |
| Type | Usb |
| Application | Audio & Video/Data/Automotive |
| Mate Model | Sp1312 |
|---|---|
| Number Of Contact | 3p |
| IP Rating | IP68 |
| Gender | Female |
| Termination | Solder |
| IP Rating | IP67 |
|---|---|
| Type | Automation, Sensor Connector |
| Ambient Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Standard | IEC 61076-2-105 |
| Mating Endurance | ≥500 |
| Pins | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Insert Material | PA66+30%GF |
| Waterproof Degree | IP67 |
| Certification | CE ROHs |
| Operating Temperature | -40°C-125°C |
|---|---|
| Degree Of Protection | IP67 |
| Termination | Solder Termination |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Contact Resistance | ≤3mΩ |