| Model Number | 923 |
|---|---|
| Application | Automotive, Power |
| Pins | 6pin |
| Ambient Temperature | -25℃~+125℃ |
| Current Rating | 30A |
| Product Name | M12 8pin Molding Cable |
|---|---|
| Application | Sensor Or Automation |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Standard | IEC61076-2-101 |
| Contacts | 3 4 5 6 8 12pins |
| Connector Type | M5 Panel Mount Conenctor |
|---|---|
| Contacts | 3P |
| Gender | Female |
| Oriental | Straight |
| Rated Current | 1A |
| Connector Type | M5 Panel Mount Conenctor |
|---|---|
| Poles | 3P 4P |
| Oriental | Straight |
| Rated Current | 1A |
| Rated Voltage | 60V |
| Product Name | Solenoid Value Circular Base A Type |
|---|---|
| Termination | Screw/soleder/crimp |
| Insert Material | TPU+GF |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Overmold Material | Transparent TPU |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Contact Pin | 3/4/5/6/8 Etc Pin |
| Current Rating | 4A |
| Model Number | M8 Panel Mount With Pigtail |
| Connector Locking System | Solder |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly/ Molded Cable |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | M12 To Rj45 Waterproof Connector |
| Operating Temperature | -30°C~105°C |
| Type | Adapter, M12 |
|---|---|
| Application | Automotive, Sensor Or Automation |
| Gender | Male |
| Product Name | M12 8pin Molding Cable |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Contact Pin | 4 Pin |
| Current Rating | 4A |
| Payment Terms | T/T Western Union PAYPAL |
| IP Rated | IP67/IP68 |
| Model Number | M16 |
|---|---|
| Ambient Temperatur | -25℃~+85℃ |
| Voltage Rating | 250 V Ac/Dc |
| Application | Power |
| Body Orientation | Straight |