| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number | RG2112 Sensor Terminal Electrical Connector |
| Application | Automotive |
| Operating Temperature | -25℃~85 ℃ |
| Contact Material | Brass Copper Plating |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Type | Waterproof Connector, Waterproof Connector |
| Application | Automation |
| Series | M12 |
| Coding | A,B,C,D,X |
| Model Number | M8 Assembly PCB Panel Mount Connector |
|---|---|
| Application | Automotive, Sensor Or Automation |
| Product Name | M8 A Coding 3 4 5 6 8 Pin Male Assembly Connector |
| Contacts | 3,4pins Are Available |
| Shielding | Un-alaibable |
| Model Number | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Color | Black Coating |
| Rated Current | 20A |
| Type | L |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 Pin |
|---|---|
| Coding | A B D X Coding |
| Connector Locking System | Solder/Pcb/Wire |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Type | DIN |
|---|---|
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pins | 3 4 5 6 8 Pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |