| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number | Waterproof Usb Series |
| Application | Automotive |
| Housing Material | PA66 |
| Cable Material | PVC |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | Rj45 Waterproof Connector |
| Cat | Cat5e/cat6a |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | Rj45 Waterproof Connector |
| Cat | Cat5e/cat6a |
| Type | Adapter, Molded/Panel Mount/Assembly/ Molded Cable |
|---|---|
| Application | Audio & Video |
| Gender | Female/male |
| Products Name | M12 To Rj45 Waterproof Connector |
| Operating Temperature | -30°C~105°C |
| Pins | 4p, 5P, 7P, 3P, 2P |
|---|---|
| Contact Material | Brass Gold Plated |
| Termination | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Cable Outer Diameter Range | 4-6.5mm |
| Brand Name | Rigoal |
|---|---|
| Connector | M19 |
| Product Gender | Female And Male |
| Poles | 2P |
| Type | Field Assembly |
| Contacts | 8pins And 2+PE |
|---|---|
| Connector Design | M12 And Solenoid Valve B |
| Termination | Screw |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Contact Material | Copper |
| Pins | 3pins And 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Connector Name | M12 And Solenoid Valve C |
| Termination | Threaded |
| IP Rating | IP65 |
| Gender | Female |
| Poles | 3pins And 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Connector Design | M12 And Solenoid Valve C |
| Termination | Threaded |
| IP Level | IP65 |
| Gender | Male |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Contact Pin | 4 Pin |
| Current Rating | 50A Max |
| Model Number | Weipu Connector |
| Connector Type | Push Locking |